Ponadplanowe kilogramy powodują, że nasz stan wewnętrzny nas osłabia. Dopada nas dół, otępienie i zniechęcenie do wielu aktywności życiowych. Odmawiamy widywania się ze znajomymi. 

Dopada nas obawa przed tym co pomyślą o nas znajomi. Warto zatem coś z tym zrobić. Nadrzędnym działaniem kierującym do osiągnięcia sukcesu w działaniu, jest motywacja. Istnieją dwa typy przesłanek działania: zewnętrzna i wewnętrzna. Pobudka zewnętrzna to między innymi nowa bielizna, nowe spodnie, podróż w ulubione miejsce. Pobudka wewnętrzna to nasze dobre usposobienie, pochwała znajomych czy adoracja w oczach nieznanych ludzi . W jaki sposób więc zmotywować się do walki z otyłością?

https://zyczenia.eu/christmas/de/

1. Primo przypominaj sobie, że każdy uzasadnia swoje działanie inaczej. Intencje Twojej znajomej nie są Twoim marzeniem. Zastanów się co powoduje u Ciebie tak silną chęć schudnięcia?

2. Zgadzaj się na małe potknięcia. Wszyscy je mają. Droga do osiągnięcia sukcesu nigdy nie jest prosta. 

3. Wizualizuj sobie Twoje życie gdy zdobędziesz cel. To pozwoli Tobie przeżyć w decyzji.

4. Komplementuj siebie i nagradzaj nawet za małe osiągnięcia. Tylko nie łakociami. Pozwól sobie na bilet do opery, wizyta u kosmetyczki, biżuterię .

5. Poszukaj znajomego, z którym możesz rywalizować. Waszym motywacją będzie, kto prędzej schudnie dziesięć kilogramów. Ściganie się zazwyczaj pomaga przetrwać trudne chwile i osiągnąć sukces.

Nie zapomnij, że nawet jeśli po raz pierwszy poddasz się, zawsze możesz podjąć swoją walkę po raz kolejny.

This article was written by admin